ULTIMATE GREENS

Ultimate greens je potravinový doplnok bohatý na výživné látky pochádzajúce výhradne z rastlín. Obsahuje komplex 28 rastlinných látok: enzýmov, bylín, vodných rias, koreňov a výťažky tráv v optimálnom pomere a množstvách,  ktoré podporujú imunitný systém a optimalizujú vyrovnanú kyslosť (Ph) organizmu. Ultimate Greens je veľmi biologicky hodnotná potravina a bohatý zdroj prírodných (organických) vitamínov, minerálov, aminokyselín, enzýmov a vlákniny v práškovej forme. Ľahko sa rozmieša vo vode, alebo inej, nie citrusovej šťave.Dnešná bežná strava obsahuje veľa ťažko stráviteľných (priemyselne produkovaných) živín, ktoré zvyšujú kyslosť (Ph) organizmu a znižujú jeho výkonnosť. Ultimate Greens sa skladá z organicky pestovaných zelených potravín ( zelený jačmeň, alfalfa, chlorella, spirulina), ktoré pracujú synergicky a neutralizujú kyslosť čím stabilizujú (Ph) organizmu.

Je veľmi vhodný pri:
 - diétach a detoxikáciach
 - zvyšuje vnútornú energiu
 - alkalizuje Vaše telo
 - upravuje črevnú mikroflóru a trávenie
 - posilňuje Váš imunitný systém
 
Prečo práve Ultimate greens?
1, má unikátne nutričné zloženie
2, maximálna efektivita zúžitkovania počas trávenia
3, silne alkalický prípravok, ktorý obsahuje v jednej dávke 6 gramov výživných zelených organických rastlinných zložiek
4, bohatý na tráviace enzýmy a probiotiká, ktoré pracujú spoločne na zlepšení trávenia a tráviacích funkcií
5,biologicky hodnotná potravina na organické zelené zložky, antioxidanty, byliny, enzýmy, vitamíny, aminokyseliny, adaptogény, stopové prvky,minerály a probiotiká
 6, je plný rastlín, ovocia, a antioxidačných výťažkov, ktoré pomáhajú detoxikovať a chrániť organizmus. Každá porcia obsahuje antioxidačný ekvivalent zodpovedajúci 10 porciám ovocia a zeleniny (ORAC 5000)
 7, neobsahuje absolútne žiadne syntetické chemikálie, umelé farbivá, príchute, konzervačné látky ani sladidlá akéhokoľvek druhu. Je bez GMO modifikovaných rastlín, herbicídov alebo pesticídov, bez pšenice, mliečnych zložiek, lepku, laktózy, cukru, dextrózy, vajec, pivovarských kvasníc alebo arašidov a žiadnych živočíšnych zložiek
 8, vhodné pre vegánov alebo niektoré špeciálne diéty, pre celiakov a vegetariánov je možné ho použiť bez problémov
 Ako užívať Ultimate Greens
 Jednu odmerku (10 g) Ultimate Greens  rozmiešajte v 4-5 dl. čistej vody. Pri redukčnej diéte, alebo detoxikačnej kúre užívajte jednu dávku ráno na lačno a znova večer. Najlepšie každých 12 hodín.
Detoxikačnú kúru opakujte ako prevenciu aspoň 3 krát do roka. Pri liečbe a sústavnom terapeutickom užívaní po mesiaci prerušte kúru na 10 dní.
 Upozornenie: 
 Výživový doplnok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 12 rokov. Upozornenie pre fenylketonurikov: výrobok obsahuje fenylalanín.
Tento produkt je iba doplnkom zdravej výživy. 
 
Krajina pôvodu: USA

 Cena: 35,90€