Omega 3
Ide o vysoko čistený rybí olej z arktických tresiek obohatený organicky viazaným jódom zbavený zápachu po rybách. Obsahuje 40% omega 3 a 150 mcg viazaného jódu v 5 ml. Tento rybí olej predstavuje najbohatší prírodný zdroj omega 3 mastných kyselín EPA, DHA a biologicky aktívneho organicky viazaného jódu. Stupeň čistoty rybieho oleja výrazne prevyšuje najprísnejšie normy na obsah toxických prímesí stanovené Európskym liekopisom.
   V oleji dochádza k synergii (spojeniu) jódu s omega 3 mastnými kyselinami, ktoré poskytujú dvojakú výhodu. Zabezpečujú vysoko vstrebateľnú a biologicky využiteľnú formu jódu a zároveň telu sa dodávajú esenciálne mastne kyseliny. Spojenie dvoch esenciálnych výživových zložiek zabezpečujú vzájomnú podporu účinkov a tým zlepšenie účinnosti pri viacerých ochoreniach.
 
  Jeho využitie
- podpora funkcie štítnej žľazy
- protirakovinové účinky (odporúča sa ako súčasť chemoterapie)
- fibrocystické ochorenie prsníka a vaječníkov
- syndróm suchého oka (obmedzuje zápaly očí, chráni očnú sietnicu a
  zabezpečuje produkciu  slzného filmu)
 
Doporučená dávka
Dospelí preventívne 1 čajovú lyžičku (2,5ml) 1x denne spolu s jedlom, pri ochoreniach 1 polievku lyžicu (5ml) 1x denne. Výživový doplnok je určený pre dospelých. Podávanie deťom je len v určitých prípadoch na odporúčanie lekára (onkologické ochorenia). Prípravok nie je určený pre tehotné ženy. Po otvorení je potrebné uchovávať v chladničke a spotrebovať do 3 mesiacov od otvorenia.