Kvapky CHOL

0 Hodnotenie
8,30 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 8,30 €
Cena bez DPH 6,92 €
Výživový doplnok bylinný priaznivo pôsobiaci na trávenie a činnosť žlčníka
 Späť na: Kvapky Valovič
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Kvapky CHOL

Pri kombinácii s kvapkami GRIP - ÚČINNÉ PRI ČREVNEJ CHRÍPKE.

Charakteristika a použitie:

Tekutý extrakt z nižšie uvedených rastlín vo forme kvapiek, ktorý sa priaznivo podieľa na zlepšení trávenia a celkovej činnosti žlčníka. 

Zloženie:
Valeriana officinalis (Valeriana lekárska), Taraxacum officinale (Púpava lekárska), Pimpinella  anisum (Bedrovník anízový), Mentha piperita (Mäta pieporná), Chelidonium majus (Lastovičník väčší)
Prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú.

Účinky:
Valeriana, Taraxacum, Pimpinella anisum, Mentha a Chelidonium priaznivo pôsobia na trávenie, podporujú činnosť žalúdka a prispievajú k normálnej funkcii črevného traktu. Pimpinella navyše prispieva k podpore tráviacich štiav, pomáha pri nadúvaní a brušných kŕčoch. Mentha prispieva k správnemu fungovaniu žlčníka a k normálnej funkcii črevného traktu. Podporuje zdravé trávenie a pomáha udržiavať zdravý žalúdok. Taraxacum zlepšuje funkciu pečene a žlčníka, pomáha zlepšiť trávenie tukov, prispieva k zažívaciemu komfortu.

Doporučenie:
Doporučujeme pri akýchkoľvek zažívacích ťažkostiach, ako sú nevoľnosť z ťažkého jedla, pokazeného jedla, pri prejedení, z väčšieho množstva alkoholu, pri viróze, pri cestovaní v dopravnom prostriedku (kinetóza) a pod. Po použití kvapiek sa úľava dostaví ihneď (po 10-15 minútach). 
Pri kinetóze dochádza k odstráneniu nevoľnosti už pri jednom užití, bez vedľajších príznakov (malátnosť, ospalosť). V prípade potreby je možné kvapky užiť aj 3x za sebou s časovým odstupom 15 minút. Užívanie je sporadické (kedykoľvek pri pocite nevoľnosti). Dlhodobé užívanie je potrebné pri problémoch so žlčníkom, alebo častejších tráviacich ťažkostiach. V akútnom stave alebo pri žlčníkovom záchvate doporučujeme užiť 30-40 kvapiek do trochy vody 3x za sebou s časovým odstupom 15 minút. Ak bolesti pretrvávajú aj naďalej, je potrebné vyhľadať lekára.

Dávkovanie:
2x denne 12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody, 20 minút pred jedlom – pri problémoch s trávením, alebo žlčníkom
12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody kedykoľvek pri pocite nevoľnosti (max. 5x denne)
Pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. V kombinácii s inými prípravkami z našej bylinnej rady je potrebné dodržať časový odstup 5 minút. V kombinácii s inými liekmi je potrebné dodržať časový odstup 30 minút medzi jednotlivými prípravkami.

Upozornenie:
Prípravok je určený pre deti od 3 rokov. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie
Prípravok obsahuje 24% alkoholu. Z dôvodu obsahu alkoholu je vhodné u epileptikov, u osôb s ťažkými poruchami pečene a obličiek, v tehotenstve a pri kojení prekonzultovať užívanie kvapiek s lekárom. 
Prípravok ako celok, ani jeho jednotlivé zložky nemajú žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

Balenie: 50ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť