Kvapky DIA

0 Hodnotenie
8,20 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 8,20 €
Cena bez DPH 6,83 €
Výživový doplnok bylinný priaznivo pôsobiaci na reguláciu cukru v krvi.
 Späť na: Kvapky Valovič
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Kvapky DIA

Charakteristika a použitie:

Tekutý extrakt z nižšie uvedených rastlín vo forme kvapiek priaznivo pôsobiaci na znižovanie a stabilizáciu hladiny cukru v krvi. 

Zloženie:
Humulus lupulus (Chmeľ obyčajný), Avena sativa (Ovos siaty), Vaccinum myrtillus (Čučoriedka obyčajná), Taraxacum officinale (Púpava lekárska), Urtica dioica (Pŕhľava dvojdomá), Potentilla erecta (Nátržník vzpriamený), Euphrasia rostkoviana (Očianka rostkovova)
Prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú.

Účinky:
Taraxacum prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Humulus pôsobí močopudne, upokojuje pri psychickej podráždenosti, pomáha pri nespavosti. Urtica podporuje telesnú vitalitu. Euphrasia pozitívne vplýva na zrak a sietnicu oka. Potentilla pomáha udržiavať zdravú pokožku. Avena podporuje znižovanie hladiny cukru a cholesterolu. Vaccinum pôsobí mierne detoxikačne a znižuje hladinu krvného cukru, pomáha zachovať integritu ciev a udržať zdravé oči pomocou antioxidantov.

Doporučenie:
Doporučujeme užívať dlhodobo. K poklesu hladiny cukru v krvi dochádza po 4-6 týždňoch pravidelného užívania. Zároveň sa postupne stabilizuje glykemická krivka, čo je dôležité hlavne u nevybalancovaného typu diabetu. Po 1-3 týždňoch užívania kvapiek môže prísť k prechodnému zvýšeniu hladiny cukru – je to však iba reakcia organizmu na kvapky a po tejto reakcii sa hladina glukózy začne znižovať a stabilizovať. Kvapky priaznivo pôsobia na sekundárne postihnuté orgány (oči, cievy, obličky, nervy..). Pri pravidelnom užívaní postupne miznú sprievodné znaky cukrovky (smäd, nadmerné potenie, svrbenie pokožky, zlé hojenie rán, únava..).

Dávkovanie:
2x denne 12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody, 20 minút pred jedlom.
Pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. V kombinácii s inými prípravkami z našej bylinnej rady je potrebné dodržať časový odstup 5 minút. V kombinácii s inými liekmi je potrebné dodržať časový odstup 30 minút medzi jednotlivými prípravkami.

Upozornenie:
Prípravok je určený pre deti od 3 rokov. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie
Prípravok obsahuje 24% alkoholu. Z dôvodu obsahu alkoholu je vhodné u epileptikov, u osôb s ťažkými poruchami pečene a obličiek, v tehotenstve a pri kojení prekonzultovať užívanie kvapiek s lekárom. 
Prípravok ako celok, ani jeho jednotlivé zložky nemajú žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

Balenie: 50ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť