Turmerix kapsule

0 Hodnotenie
11,45 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 11,45 €
Cena bez DPH 9,54 €
Kurkumové kapsle s obsahom natívneho - prírodného komplexu kurkuminoidov, biologicky potencovaného prírodným piperínom. Prírodná látka piperín použitá v zmesi TURMERIX kapslí pôsobí aktivačne, zabezpečuje dosiahnutie účinných koncentrácií v telových tkanivách a zároveň predĺžuje trvanie účinku. Piperín zabezpečuje zlepšenie vstrebateľnosti a zvýšenie biologickej účinnosti až o 2000% v porovnaní s bežnými extraktami kurkuminoidov. Natívne, prírodné kurkuminoidy v TURMERIX kapsliach na rozdiel od extraktov obsahujú navyše aj aromatické silice, ktoré pôsobia synergicky, spoločne, zvyšujú celkovú účinnosť.
 Späť na: Detoxikácia
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

TURMERIX KAPSULY

Biologicky aktívny komplex kurkuminoidov získaný z podzemku Kurkumy. 

Prírodné látky z kurkumy pomáhajú predchádzať rôznym druhom zdravotných problémov už na genetickej bunkovej úrovni – teda priamo pri ich vzniku.


Na rozdiel od bežne dostupných extraktov, ponúkajú Turmerix kapsule vyššiu biologickú účinnosť – až o 2 000%! Za lepšie vstrebávanie a zabezpečenie priaznivého účinku zodpovedá piperín.

 

  • Má protizápalové a detoxikačné účinky.
  • Môže byť nápomocný pri žilových problémoch.
  • Podporuje prekrvenie končatín.
  • Pomáha predchádzať vzniku krvných zrazenín.
  • Je vhodný pri ťažkostiach s dýchacími cestami.
  • Pomáha chrániť chrupavky kĺbov pred degeneráciou.
  • Môže byť nápomocný pri nadmernej tvorbe hlienov.
  • Pomáha chrániť pre účinkami voľných radikálov a spomaliť tak proces starnutia buniek.
  • Pomáha upokojiť a regenerovať poškodené tkanivá pri hemoroidoch.
  • Prispieva k zlepšeniu zásobenia kyslíkom (tkanivá, mozog).

Dávkovanie : Dospelí: 1 až 3 kapsuly denne medzi jedlami.

Zloženie:

Biologicky aktívny komplex kurkuminoidov a aromatických silíc podzemku Curcuma longa potencovaný prírodným piperínom z plodov Piper nigrum. 60 kapslí s obsahom 650mg rastlinnej zmesi

Užívanie:

Dospelí 1 až 3 kapsle denne medzi jedlami, podľa telesnej hmotnosti: do 50kg 1cps. denne, 50-80 kg 2cps. denne, nad 80kg 3cps. denne.


Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť