Nerra - prírodný stromový sirup 500ml

0 Hodnotenie
29,80 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 29,80 €
Cena bez DPH 24,83 €
NERRA - Sirup prírodný stromový 500ml Neera - prírodná detoxikačná a revitalizačná kúra, ktorá stimuluje prečisťujúci proces nášho tela a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahradením pevnej stravy čistým, prírodným a výživným nápojom.
 Späť na: Detoxikácia

NERRA - Sirup prírodný stromový 500ml

Tento jedinečný prírodný stromový sirup bol vyrobený pod znakom Helvetského kríža z čistého kanadského javorového sirupu stupňa C+ a mnohých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie.

Madal Bal prírodný stromový sirup obsahuje miazgu z viacerých druhov paliem: kokosovej palmy, palmy arenga, palmy kitul z dažďových pralesov, palmy nipah z močarísk a mokradí, a palmy palmyra zo severnej Srí Lanky.

Počas detoxikačnej kúry pijeme nápoj Neera – zmes vody, čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy, kayenského/cayennského korenia a Madal Bal Prírodného stromového sirupu.

  • Madal Bal prírodný stromový sirup - je vyvážená zmes kanadského javorového sirupu C+ a viacerých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie. Javorový sirup dodá organizmu energiu vo forme ľahko stráviteľných cukrov a palmové sirupy zaisťujú prísun minerálov.

  • Citrónová šťava -  prispieva k rozkladu tukov. Citrónová šťava je zdrojom veľkého množstva antioxidantov a vitamínu C.

  • Kayenské/cayennské korenie - je významným metabolizantom. Zrýchľuje telesné funkcie a tým podporuje očistné účinky citrónovej šťavy.

  • Čistá voda - je najdôležitejšou prísadou, ktorá sprostredkuje všetky zložky do celého organizmu a zároveň odplaví všetky uvoľnené odpadové látky z tela.

Použitie:

Na prípravu dennej dávky sirupu (2litrov) potrebujete:

* 1,5dl čerstvo vytlačenek citrónovej šťavy (3-4 citróny najlepšie v BIO kvalite)

* 1,5dl prírodného stromového sirupu NEERA

* štipku Kayenske korenie

* 1,7 litra čistej vody

Odporúčena dĺžka kúry: 

   - 3 dni-     Základná verzia kúry - jedno 500 ml balenie Madal Bal prírodného stromového sirupu+ citrónová šťava+ cayenské korenie vydrží v priemere 3 dni.

   - 10 dní -  Štandardná verzia kúry - Organizmus sa nachádza  v očistnom režime dlhšiu dobu a prináša optimálny účinok.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Obsah: 500ml

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť