Moringa prach 100g

0 Hodnotenie
13,28 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 13,28 €
Cena bez DPH 11,07 €
Mladé sušené rezané listy Moringy oleifera Zloženie: 100% Moringou oleifera - flakes
 Späť na: Detoxikácia

Moringy oleifera- prášok

Moringou Flakes sú najemno rezané sušené mladé moringové listy. Variabilita ich použitie závisí čisto na Vašej fantázii, nechajte sa inšpirovať našimi receptami.

Spôsob konzumácie: Pridávať ich môžete do studeného jedla (jogurt, müsli, šaláty) alebo priamo pri varení a pečení (guláš, omáčky, polievky i na mäso).

Veľmi jednoduchý pritom chutný a zdravý je nápoj z moringových Flakes. Postačí dve lyžičky do hrnčeka, zaliať približne 80 ° C vodou a nechať 10 minút lúhovať.

Moringový nápoj má veľmi príjemnú sladkastú chuť. Vylúhované Flakes však nevyhadzujte. Môžete si s nimi obohatiť šaláty, teplé pokrmy a mnohým v tejto forme chutia aj len tak.

Zloženie: 100% Moringou oleifera - flakes

Odporúčané dávkovanie: 2-3g denne, vo forme čajového výluhu, alebo pridaním do jedla

Krajina pôvodu: Filipíny

Balenie: 100g

 

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť