Moringa oleifera 180 kasúl

0 Hodnotenie
29,40 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 29,40 €
Cena bez DPH 24,50 €
Moringa oleifera 180 kasúl Jedná sa o čistý prášok vyrobený výhradne z čerstvo natrhaných mladých listov moringy. Naše moringa sa spracováva ručne, od zberu výhonov, sušenie, až po finálnu zabalenie. Natrhané listy sa preberajú od stoniek, starších alebo už uschnutých listov, ktoré nemajú v kvalitnom produkte čo robiť. Moringou sa prirodzene vysúša v sieťach na slnku, aby neprichádzala o drahocenné zložky. Suché listy sa potom melú a drví na veľmi jemný prášok.
 Späť na: Detoxikácia
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

 

 Moringa oleifera 180 kasúl

Jedná sa o čistý prášok vyrobený výhradne z čerstvo natrhaných mladých listov moringy. Naše moringa sa spracováva ručne, od zberu výhonov, sušenie, až po finálnu zabalenie. Natrhané listy sa preberajú od stoniek, starších alebo už uschnutých listov, ktoré nemajú v kvalitnom produkte čo robiť. Moringou sa prirodzene vysúša v sieťach na slnku, aby neprichádzala o drahocenné zložky. Suché listy sa potom melú a drví na veľmi jemný prášok.

Jedna kapsula obsahuje 500mg účinnej látky.

Vhodná je predovšetkým tam, kde je potreba zvýšený prísun živín, pre športovcov, seniorov, vegetariánov a vegánov, deti v raste, či pre tých, ktorí majú veľmi fyzicky či mentálne náročné povolanie.

Odporúčané dávkovanie: 1-3 kapsule denne 3 krát denne, prehltnúť s vodou alebo inou vhodnou tekutinou.

Zloženie: 100% prášok - moringa oleifera, vegánskej kapsule z rastlinnej celulózy. Neobsahujú konzervanty a umelé farbivá a pridanou chémiu.

Krajina pôvodu: Filipíny

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť