Steviola Sladidlo - sypké sladidlo zo Stévie 350g

0 Hodnotenie
13,40 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 13,40 €
Cena bez DPH 11,17 €
 Späť na: Sladidlá

V poslednej dobe je veľký záujem o nízkoenergetické ako aj diétne potraviny. Zvýžil sa záujem najmä o sladidlá na stéviovom základe, ktoré majú množstvo požadovaných vlastností, ako sú sladkosť, rozpustnosť, stabilita, nízka energetická hodnota, a to bez toxických a karcinogénnych účinkov. 

Steviola® Sladidlo je sypké sladidlo na báze glykozidov steviolu vyrobené z rastlinyStévia cukrová - Stevia Rebaudiana. Je vhodné nielen pre ľudí trpiacich cukrovkou, obéznych ľudí a ľudí trpiacich vysokou kazivosťou zubov. 

Sladivé látky - glykozidy steviolu, extrahované z rastliny Stévia cukrová - SteviaRebaudiana Bertoni, majú nulovú kalorickú hodnotu. 

Steviola® Sladidlo - sypké sladidlo je pre dosiahnutie dávkovania - 1 lyžička sladidla zodpovedá 1 lyžičke cukru - doplnené Erytritolom, ktorý patrý medzi cukrové alkoholy prirodzene nachádzajúce sa napr. v ovocí alebo zelenine. Je skoro bez kalórií, má nulový glykemický index, nemá vplyv na hladinu krvného cukru alebo hladinu inzulínu, nespôsobuje zubný kaz a telo ho veľmi dobre absorbuje. Nemá žiadnu pachuť. 

Odteraz si môžete pochutiť na svojich obľúbených jedlách a zákuskoch bez ľútosti.Steviola® Sladidlo - sypké sladidlo zo Stévie cukrovej je vhodné na varenie, pečenie, na sladenie ovocia, nápojov, šalátov, omáčok a všade tam, kde chcete nahradiť cukor. Je použiteľný vo všetkých receptoch ako náhrada cukru 1:1. 

Steviola® Sladidlo - sypké sladidlo je dostať aj ako jednotlivo balené "Sticky" ku kávičke, či čaji. 

Steviola® Sladidlo - sypké sladidlo zo Stévie

  • vhodné na varenie, pečenie, na sladenie ovocia, nápojov, šalátov, omáčok, dezertov, ...

  • 100% prírodný produkt

  • 100% bez cukru, 100% bezpečné pre vaše zuby

  • vhodné pre diabetikov, obéznych ľudí a ľudí s nízkokalorickou stravou

Zloženie: sladidlo: erytritol E968, sladidlo: glykozidy steviolu E960 (v čistote 95-97%)

Neobsahuje: cukor, droždie, pšenicu, lepok, sóju, mliečne výrobky, vajcia, farbivá, arómy, umelé konzervačné látky ani umelé sladidlá! 

Dávkovanie: 1 čajová lyžička zodpovedá 1 čajovej lyžičke cukru. 

Informácie pre diabetikov: 0 SJ (BE)

Hodnota ADI: 107,5 g na 50 kg hmotnosti denne. 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť