Javorový sirup C 500ml Bio

0 Hodnotenie
14,95 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 14,95 €
Cena bez DPH 12,46 €
Javorový sirup 500ml Bio
 Späť na: Sirupy

Javorový sirup 500ml Bio

Javorový sirup sa známkuje podľa farby, a tým aj chuti. Čím svetlejšia farba, tým jemnejšia menej intenzívna vôňa a chuť, a tým drahší sirup. Grade A(Canada No. 1 Light) je veľmi svetlý, jemný a luxusný sirup, vhodný ako darček. Grade B(Canada No. 2 Medium) je svetlý javorový sirup, menej intenzívnej javorovej chuti. Grade C(Canada No.2 Amber) je najobľúbenejší medzi Európanmi a má príjemnú javorovú chuť. GradeD (CanadaNo. 3 Dark) je tmavý sirup vhodný na pečenie a pre gastronómiu.
Použitie

Grade C je vhodný k stolnému použitiu i na varenie. Hodí sa na dochutenie už hotových pokrmov: na palacinky, lievance, do bielych jogurtov, do musli a na zmrzlinové a ovocné poháre. Javorovým sirupom môžete pri varení a pečení nahradiť biely cukor v pomere 3 diely sirupu za 4 diely cukru.

Tyo C, v závislosti od teploty po odparení sa získajú, rôzne druhy sirupu. Líšia sa farbou a chuťou, kvalita zostáva bezo zmeny.
Typ A - jemnú chuť javorová (zlatá oranžová farba),
typ B - výraznejšia javorová aróma (oranžová farba)
typ C - intenzívny javorová chuti (tmavo jantárovej farby)

Objem: 500ml

Krajina pôvodu: Kanada

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť