Sustamed s jazvečím tukom 75g

0 Hodnotenie
11,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 11,00 €
Cena bez DPH 9,17 €
Masážny krém balzam Sustamed obsahuje okrem olivového a borovicového oleja aj jazvecov tuk , používaný v oficiálnej a ľudovej medicíne už viac ako 200 rokov . Jeho unikátnou vlastnosťou je , že preniká do pokožky , má protizápalové účinky , tlmí bolesti , zlepšuje mikrocirkuláciu v kĺboch ​​, zosilňuje regeneráciu chrupaviek , aktivizuje centrá samoregulácie kĺbov .
 Späť na: Ruská tradičná medicína

Sustamed s jazvečím tukom 75g

Masážny krém balzam Sustamed obsahuje okrem olivového a borovicového oleja aj jazvecov tuk , používaný v oficiálnej a ľudovej medicíne už viac ako 200 rokov . Jeho unikátnou vlastnosťou je , že preniká do pokožky , má protizápalové účinky , tlmí bolesti , zlepšuje mikrocirkuláciu v kĺboch , zosilňuje regeneráciu chrupaviek , aktivizuje centrá samoregulácie kĺbov .
použitie :

-masážny krém
-pri svalovom napätí
-pri opuchoch
-pri prechladnutí a nádche

Zloženie : Aqua , Emulgade SE - PF , Oliva oil , Belsat DM - 350 , propylénu Glycol , Vaseline , Nafol 16 -18 H , jazvecov tuk ( Meles Meles Linnaeus ) , esenciálny olej ihlíc Borovica ( Pine needle oil ) , metylparabén , komplex BAS ( vitamíny PP , C , B5 , kyselina hyalurónová , ovocné kyseliny ) .
Spôsob použitia : Ľahkými masážnymi pohybmi nanášame na postihnuté miesto .
Obsah : 75ml
Upozornenie : Určené na vonkajšie použitie . Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivelosti na niektorú zo zložiek krému .
Dermatologicky testované .
Jazvecov tuk je získavaný výhradne ako produkt licencovaného lovu .

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť