Šišiak bajkalský 40g

0 Hodnotenie
9,96 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 9,96 €
Cena bez DPH 8,30 €
ŠIŠIAK BAJKALSKÝ 40tbl
 Späť na: Ruská tradičná medicína

Zloženie: extrakt koreňa Šišiaku bajkalského 3,24g (Scutellaria baicalensis), kyselina askorbová 0,01g, pridané látky: zemiakový škrob, mikrokryštalická celulóza, laktóza, stearan vápnika. Obsah: 50g po 0,3g. Užívanie: 1 tabletka 3x denne.
Výrobok obsahuje taký extrakt Šišiaku, ktorý sa vyznačuje obsahom flavonoidov: skutelarínu, wagonínu, bajkalinu a steoridných saponinov. Len koreň Šišiaku obsahuje skutelarín a bajkalín, nie nadzemné časti rastliny.

Šišiak bajkalský je vzácna bylinka, ktorá rastie len v oblasti Bajkalu, ďalekého Východu a severnej Číny. So svojím silným protizápalovým účinkom patrí k 50 základným bylinám používaným v tradičnej čínskej medicíne a je populárna aj v tibetskej medicíne. Obnovuje tkanivo a bunky pečene, má antioxidačný účinok, dáva do poriadku tráviaci systém, výrazne znižuje hladinu cholesterolu a krvný tlak, lieči hnačky. Je dokázané, že Šišiak má schopnosť liečiť a obnoviť kĺbovú chrupavku, je vhodný pri liečbe artritídy a taktiež pri liečbe zápalov spôsobených usadzovaním kryštálikov kyseliny močovej.

  • ochrana a regerácia pečene
  • normalizuje krvný tlak, odstraňuje arytmiu 
  • silné antivírové a antibakteriálne účinky
  • prirodzene tlmí alergie
  • zlepšuje psychický stav, náladu 
  • obnovuje imunitu
  • vhodný po chemoterapii, ožarovaní

Šišiak dokáže stimulovať imunitný systém, je výborným prírodným anti-histaminikom - má anti-alergické účinky, je vhodný na liečbu symptómov sennej nádchy. Jeho antivírusová a antibakteriálna aktivita je výnimočne veľká, Šišiak inhibuje aj vírus HIV, chrípkové vírusy, baktérie Staphylococcus aureus, Corynebacterium diphtheriae, Pseudomonas aeruginosa, Streptococcus pneumoniaea, Neisseria meningitidis, Candida albicans a mnoho ďalších.
Bylina má antiseptické účinky, užíva sa pri infekciách horných ciest dýchacích, pri bronchitídach a astme, pôsobí proti zápalom a znižuje horúčku.

Šišiak má  výrazné ochranné účinky na pečeň. Pri jej užívaní sa pečeň nielen čistí, ale aj regeneruje, čím sa zlepšuje jej činnosť. Šišiak normalizuje krvný tlak, preto je vhodný pre ľudí, ktorí majú problémy s krvným tlakom. Látky obsiahnuté v šišiaku výrazne chránia srdce a srdcovo-cievny systém. Tlmia arytmiu a srdcovú fibriláciu, odstraňujú búšenie srdca nervového pôvodu. Pozitívne ovplyvňuje vnútorné krvácanie a krvácanie z nosa.

Bylina sa tiež používa ako sedatívum pri funkčných poruchách nervovej sústavy ako sú nespavosť, stres, úzkosť, depresia, nervové zrútenie, duševné vyčerpanie, bolesti hlavy, bolesti v oblasti srdca, šumenie v hlave.

Pomáha obnoviť imunitné bunky po chemoterapii a ožarovaní najmä u pacientov s karcinómom pľúc. Podporuje krvotvorbu, posilňuje kostnú dreň, je výborný ako podporná liečba pri  onkologických ochoreniach.

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť