REVMATIN (Včelovit) so včelím jedom a nátržníkom 75ml

0 Hodnotenie
8,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 8,90 €
Cena bez DPH 7,42 €
So včelím jedom sa zrejme každý z nás stretol v podobe včelieho bodnutia , ale sotva ho v tejto situácii považoval za cennú prírodnú surovinu . Má však priaznivý účinok na reumatické ochorenia kĺbov a svalov a v lekárstve ho používali už starí Egypťania , Gréci , Rimania a Arabi . Receptúra ​​krému Revmatin je obohatená o Mumio ( unikátna horská živica ) , extrakt nátržníku ( protizápalové účinky ) , papriky pálivej ( stimuluje krvný obeh a má prehrievajúcou účinok ) . Ďalej obsahuje extrakt z kapsúl kapsičky pastierskej , borovicových púčikov a kukuričný olej .
 Späť na: Ruská tradičná medicína

REVMATIN sa včelím jedom a nátržník 75ml

So včelím jedom sa zrejme každý z nás stretol v podobe včelieho bodnutia , ale sotva ho v tejto situácii považoval za cennú prírodnú surovinu . Má však priaznivý účinok na reumatické ochorenia kĺbov a svalov a v lekárstve ho používali už starí Egypťania , Gréci , Rimania a Arabi . Receptúra krému Revmatin je obohatená o Mumio ( unikátna horská živica ) , extrakt nátržníku ( protizápalové účinky ) , papriky pálivej ( stimuluje krvný obeh a má prehrievajúcou účinok ) . Ďalej obsahuje extrakt z kapsúl kapsičky pastierskej , borovicových púčikov a kukuričný olej .

Použitie :

-bolesti chrbtice
-dna
-reuma
-problémy s kĺbmi rôzneho pôvodu

Zloženie : Aqua , glycerol stearát , Glyceryn Alcohol Dena , Comarum palustris ( Nátržník ) extract , Parafinum Liquidum , cera Alba , Stearic Acid , Zea mays Oil ( kukuričný olej ) , lanolín , Apitoxin ( včelí jed ) , Mumio , Capsicum annuum ( Kapsička pastierska ) extract , turiones pini ( púčiky borovice ) extract , D - panthenol , Tieto hanolamine / sodium hydroxide , metylparabén , propylparabén .
Spôsob použitia : Krém rovnomerne nanášame 2 - krát denne do postihnutej oblasti . Pre zlepšenie efektu bolestivú časť obaľte bavlnenou látkou .
Obsah : 75ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť