Čaga tablety 500mg

0 Hodnotenie
9,46 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 9,46 €
Cena bez DPH 7,88 €
Huby Chaga zabraňujú únave, a tiež výrazne zlepšujú kardiovaskulárny, zažívací a nervový systém. Liečivá huba Chaga sa tiež podieľa na produkcii tukov a cholesterolu, ako aj na prenose hormónov a nervov. Chaga navyše ovplyvňuje rýchlejšiu regeneráciu tkanív a zlepšuje pigmentáciu a stav vlasov.
 Späť na: Ruská tradičná medicína

Čaga tablety 500mg

Tieto huby sú prírodným bohatstvom vitamínov a minerálov, chaga obsahuje okrem iného vitamín B5, draslík, vápnik, železo a zinok. Terapeutické huby Chaga sú veľmi bohaté na fytonutrienty, inak by nemali šancu prežiť v drsných poveternostných podmienkach v ich prirodzenom prostredí, vďaka ktorým sú schopné posilniť a liečiť stromy. 

Liečivá huba Chaga obsahuje pomerne veľa sterolov, fenolov a tiež enzýmov. Je tiež bohatým zdrojom vitamínov B, minerálov, flavónov a rastlinných pigmentov. Chaga je tiež jedným z najdôležitejších zdrojov kyseliny pantoténovej, čo je kyselina nevyhnutná pre správny metabolizmus bielkovín, tukov a cukrov v ľudskom tele, ako aj pre syntézu niektorých hormónov, rýchlejšie hojenie všetkých rán a správny priebeh procesu uvoľňovania energie.

Huby Chaga zabraňujú únave, a tiež výrazne zlepšujú kardiovaskulárny, zažívací a nervový systém. Liečivá huba Chaga sa tiež podieľa na produkcii tukov a cholesterolu, ako aj na prenose hormónov a nervov. Chaga navyše ovplyvňuje rýchlejšiu regeneráciu tkanív a zlepšuje pigmentáciu a stav vlasov.

Ďalšou výhodou tejto huby je enzým superoxiddismutáza, ktorý je jednou z najdôležitejších zložiek antioxidačnej bariéry nášho tela. Vzhľadom na to, že sme každý deň vystavení škodlivým účinkom voľných radikálov, je pre udržanie zdravia veľmi dôležité ich účinne neutralizovať, čomu jasne pomáha huba Chaga.

Chaga beta glukán zasa priamo stimuluje náš imunitný systém, vďaka čomu je odolnejší voči mnohým patogénnym baktériám a vírusom.

Huby Chaga tiež pôsobia proti rakovine, čo je, keď sa beta glukán viaže na receptor 3, čo umožňuje ľudskému telu detegovať cudzie rakovinové bunky a zabíjať ich. Stojí za zmienku, že v Poľsku bol na konci deväťdesiatych rokov urobený výskum tejto huby, čo celkom jasne ukázalo, že prispieva k inhibícii rastu mozgových nádorov. Terapeutické huby Chaga dokážu rozpoznať rakovinové bunky a napadnúť ich, kým zdravé zostávajú nezmenené. Výskumom bolo tiež zdokumentované, že Chaga je schopná chrániť ľudskú DNA a predlžovať život. Obyvatelia Sibíri, ktorí pravidelne konzumujú extrakt z húb Chaga, žijú v priemere o 35-50 rokov dlhšie.

Aktívne látky: 

  • Chaga huba  (Inonotus obliquus)  - zdravotná huba, ktorá rastie hlavne na brezových stromoch v chladnej klíme, napr. na Sibíri. Rastú na brezových kmeňoch a absorbujú betulín z kôry stromu, ktorý potom premieňajú na kyselinu betulínovú. Tieto huby sú prírodným bohatstvom vitamínov a minerálov, chaga obsahuje okrem iného vitamín B5, draslík, vápnik, železo a zinok . 

Užívanie: Dospelí užívajú 2 tablety denne pred jedlom alebo počas jedla. Zapiť dostatočným množstvom vody - 200 - 250 ml. 

Kontraindikácie: Individuálna neznášanlivosť jednotlivých zložiek, tehotenstvo, dojčenie. 

Upozornenie: Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Ide o doplnok stravy, nie o liek. 

Obsah balenia:  50 tabliet, každá po 500 mg.

Krajina pôvodu: Rusko

Upozornenie: nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti či precitlivelosti na niektorú zo zložiek krému, na sliznice a na otvorené rany. Dermatologicky testované.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť