Tymianový olej 100ml

0 Hodnotenie
12,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 12,50 €
Cena bez DPH 10,42 €
Olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie: skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt stratí. Po otvorení spotrebujte najneskôr do 3 mesiacov. Dávkovanie: vnútorne - ráno (nalačno) a večer (pred spaním) jednu čajovou lyžičku, studená kuchyňa- podľa chuti a množstva jedla, vonkajšie použitie - podľa potreby. Obsah:100 ml
 Späť na: Oleje

Tymianový olej Účinná pomoc pre ochorenie dýchacích ciest  Tymianový olej sa získava destiláciou vodnej pary  z bylinami  tymianu a preto obsahuje vysoko koncentrované látky. Tymianový olej je veľmi vhodný na liečbu bronchitídy a taktiež pri liečbe  čierneho kašľa. Je dokázané, že kašeľ upokojuje, podporuje vykašliavanie a je protizápalový. Olej je účinná pomoc pri liečbe dýchacích ciest, tlmí kašeľ a jeho intenzitu, pomáha pri vykašliavaní, pôsobí spazmolyticky na priedušky. Doporučuje sa pri zápale priedušiek, čiernom kašli, pri zápale horných dýchacích ciest. Zloženie oleja z tymianu Tymianový olej je ľahko rozpoznateľný vďaka  svojej charakteristickej aromatickej vôni. Tá pozostáva v podstate z éterických olejov obsahujúcich fenoly thymol (20 až 25%) a Cravacrol (30-10%) dohromady. Fenoly sa ukázali byť veľmi účinné proti patogénom. Z tohto dôvodu, Thymol a Cravacrol sú obzvlášť účinné proti baktériám a vírusom-  zabezpečia, že cudzorodé látky (vrátane hlienu) sú postupne odstránené  z dýchacích ciest ( vykašliavaním), a tým Vám pomôžu  zmierniť bolesť. Dávkovanie: vnútorne- ráno a večer jednu čajovú lyžičku, vonkajšie použitie podľa potreby, spotrebujte do dátumu uvedeného na obale Upozornenie- tymianový olej nepoužívať u dojčiat a malých detí, najmä v oblasti tváre.



Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť