Kostihojová tinktúra 100ml

0 Hodnotenie
14,40 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 14,40 €
Cena bez DPH 12,00 €
Kostihojová tinktúra + pumpa 100ml
 Späť na: Oleje
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

KOSTIHOJOVÁ TINKTÚRA 100ml 

Kostihoj je neprekonateľné prírodné lepidlo - spojivo. Pravá a poctivá tinktúra z liečivých bylín, garantovaná doba výluhu min. 20 dní. Výhody tinktúry oproti mastiam a gélom je, že v alkohole rozpustené a naviazané účinné látky sú koncentrovaniejšie a rýchlo prenikajú ku poškodenému miestu, preto zabezpečuje:

- dokonalé a rýchle hojenie poškodených častí

- skracuje dobu liečenia o 50 - 70

- znižuje prah bolesti

- regeneruje všetky vrstvy kože a spojivové tkanivá tým, že aktivuje delenie buniek, v ktorých je podporená tvorba kolagénu, elastínu, chondrotonínu a kyseliny hyaluronovej

- vhodná pre všetky druhy zlomenín kostí, natrhnuté svaly, šľachy, väzy, výrony, zápaly a boleti kĺbov, poškodené chrupavky, vysychanie kĺbových priestorov, zápaly okostnice, ďasien, žíl, prínosových dutín, artróza, artritída, reuma, dna, rany kože hlboké a hnisavé, rany po plastických a operačných zákrokoch, zle hojace hematomy, opuchy, tenisový lakeť, bercove vredy, kŕčové žily, hemoroidy, preležaniny, omrzliny, popáleniny, krvné podliatiny, modriny  

Použitie: len na vonkajšie použitie, postihnuté miesto sa natiera, masíruje aspoň 3x po minúte, alebo obklad, zábal, ktorý sa navlhčí tak aby vydržal vlhký 4-6 hodín. Vymieňa sa 3x za 24 hodín. Doba užívania  je od 3 dní až do 22 dní podľa vážnosti poškodenia tkaniva. 

Zloženie: tinktúra obsahuje akohol a v ňom vyluhované účinné látky liečivých bylín - účinné látky: Alantoin, alkaloidy, intermedin, acetylintermedin, consolidin, consolicin, symphytin, echimidin, laziokarpin, symphytocynoglossin, metylpyronin, lykopsamin, acetyllykopsamin, triesloviny, sliz, škrob, triterpeny, steroly, aminokyseliny, pryskyrice, silice, cholin, vápník, asparagin.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť