Kvapky URO

0 Hodnotenie
7,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 7,90 €
Cena bez DPH 6,58 €
Výživový doplnok bylinný priaznivo pôsobiaci na funkciu močového mechúra.
 Späť na: Kvapky Valovič
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Kvapky URO

Charakteristika a použitie:
Tekutý extrakt z nižšie uvedených rastlín vo forme kvapiek priaznivo pôsobiaci na činnosť močového mechúra a močových ciest. 

Zloženie:
Asperula odorata (Marinka voňavá), Calendula officinalis (Nechtík lekársky), Veronica officinalis (Veronika lekárska), 
Ocimum basilicum (Bazalka pravá), Calluna vulgaris (Vres obyčajný)
Prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú.

Účinky:
Veronica prispieva k správnej funkcii obličiek a močového mechúra. Calluna pomáha obličkám pri ich vylučovacej funkcii. Calendula podporuje procesy hojenia, osvieženie tela a lutien obsiahnutý v nej je antioxidantom. Asperula je slabé sedatívum.

Doporučenie:
Doporučujeme užívať pri zápaloch močového mechúra, infekciách močových ciest, pri citlivom močovom mechúre, pri enuréze (pomočovanie),  pri problémoch s inkontinenciou (samovoľný únik moču) a pri všetkých nepríjemných pocitoch, ktoré sú spojené s urologickými ťažkosťami (nutkanie na močenie, časté močenie, bolesti a pálenie pri močení). Pri objavení prvých príznakov stačí užívať 3-7 dní. Pri akútnom zápale močového mechúra doporučujeme využívať 1 balenie pravidelne, ďalej pokračovať podľa potreby. Dlhodobé užívanie je potrebné pri enuréze, inkontinencii, alebo chronických zápaloch močového mechúra. Pri častých zápaloch mechúra doporučujeme dať si vyšetriť aj obličky.

Dávkovanie:
2x denne 12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody, 20 minút pred jedlom. 
Pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. V kombinácii s inými prípravkami z našej bylinnej rady je potrebné dodržať časový odstup 5 minút. V kombinácii s inými liekmi je potrebné dodržať časový odstup 30 minút medzi jednotlivými prípravkami.

Upozornenie:
Prípravok je určený pre deti od 3 rokov. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie
Prípravok obsahuje 24% alkoholu. Z dôvodu obsahu alkoholu je vhodné u epileptikov, u osôb s ťažkými poruchami pečene a obličiek, v tehotenstve a pri kojení prekonzultovať užívanie kvapiek s lekárom. 
Prípravok ako celok, ani jeho jednotlivé zložky nemajú žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

Balenie: 50ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť