Kvapky IMUN

0 Hodnotenie
7,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 7,90 €
Cena bez DPH 6,58 €
Výživový doplnok bylinný priaznivo pôsobiaci na činnosť sleziny.
 Späť na: Kvapky Valovič
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Kvapky IMUN

Charakteristika a použitie:

Tekutý extrakt z nižšie uvedených rastlín vo forme kvapiek priaznivo ovplyvňuje činnosť sleziny  a zvyšuje obranyschopnosť organizmu. 

Zloženie:
Salvia officinalis (Šalvia lekárska), Calendula officinalis (Nechtík lekársky), Cinchona officinalis (Chinínovník lekársky), 
Tropaeolum majus (Kapucínka väčšia), Urtica dioica (Žihľava dvojdomá)
Prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú.

Účinky:
Urtica a Salvia prispievajú k posilneniu obranyschopnosti a k zlepšeniu imunitného systému. Cinchona zvyšuje fyziologickú odolnosť organizmu. Salvia má upokojujúce účinky na hrdlo, hltan a hlasivky. Calendula pomáha zmierňovať alergické reakcie.

Doporučenie:
Doporučujeme pri zníženej obranyschopnosti organizmu , pre ľudí s oslabeným imunitným systémom, v období zvýšeného výskytu rôznych viróz, pri infekčných ochoreniach a pri alergických reakciách. Pri akejkoľvek infekcii, či viróze užívať pravidelne 2x denne a pokračovať v užívaní aj 2-3 týždne po odznení príznakov (zabráni sa tým opakovaniu ochorenia). Pri alergiách doporučujeme užívať kvapky dlhodobo (5-6 mesiacov). V období zvýšeného výskytu viróz doporučujeme užívať kvapky každý 2.deň 1x denne, aby sme eliminovali možnosť „nakazenia sa“.
Pozn.: Ak sa kvapky IMUN kombinujú s inými kvapkami z našej bylinnej rady, kvapky IMUN zvyšujú účinky predmetných kvapiek.

Dávkovanie:
2x denne 12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody, 20 minút pred jedlom.
Pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. V kombinácii s inými prípravkami z našej bylinnej rady je potrebné dodržať časový odstup 5 minút. V kombinácii s inými liekmi je potrebné dodržať časový odstup 30 minút medzi jednotlivými prípravkami.

Upozornenie:
Prípravok je určený pre deti od 10 rokov. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie
Prípravok obsahuje 24% alkoholu. Z dôvodu obsahu alkoholu je vhodné u epileptikov, u osôb s ťažkými poruchami pečene a obličiek, v tehotenstve a pri kojení prekonzultovať užívanie kvapiek s lekárom. 
Prípravok ako celok, ani jeho jednotlivé zložky nemajú žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

Balenie: 50ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť