Kvapky HEM

0 Hodnotenie
8,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 8,50 €
Cena bez DPH 7,08 €
Výživový doplnok bylinný priaznivo pôsobiaci na činnosť hrubého čreva.
 Späť na: Kvapky Valovič
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Kvapky HEM

Charakteristika a použitie:

Tekutý extrakt z nižšie uvedených rastlín vo forme kvapiek priaznivo ovplyvňuje činnosť hrubého čreva a konečníka. 

Zloženie:
Calendula officinalis (Nechtík lekársky), Aesculus hippocastanum (Pagaštan konský), Hamamelis virginiana (Hamamel virgínsky), 
Sambucus nigra (Baza čierna), Equisetum arvense (Praslička roľná)
Prípravok je zostavený špeciálnym spôsobom s prihliadnutím na vlastnosti účinných látok, ktoré jednotlivé rastliny obsahujú.

Účinky:
Hamamelis pomáha zachovať zdravé cievne steny, aj pri hemoroidoch. Sambucus obsahuje prirodzené antioxidanty, pomáha chrániť bunky pred radikálmi, ktoré ich poškodzujú. Equisetum podporuje dobrú cirkuláciu krvi. Calendula podporuje hojenie rán. Aesculus zvyšuje odolnosť organizmu proti vonkajším vplyvom, napomáha k fyzickej pohode.

Doporučenie:
Doporučujeme užívať pri problémoch s hrubým črevom, pri ťažkostiach s vyprázdňovaním, nepravidelnej stolici,  hemoroidoch, pri svrbení konečníka, bolestiach v konečníku pri sedení a vyprázdňovaní a ako doplnok pri zápaloch hrubého čreva.
Prvé priaznivé účinky sa dostavia po 3-5 dňoch pravidelného užívania. Doporučujeme užívať dlhodobejšie a pravidelne (2-3 mesiace) pokiaľ pretrvávajú ťažkosti. Potom stačí užívať kvapky sporadicky, vždy keď sa dostavia ťažkosti užívať kvapky 5-10 dní.

Dávkovanie:
2x denne 12 kvapiek do trochy vody / na lyžičku vody, 20 minút pred jedlom.
Pri pravidelnom dávkovaní vydrží 1 balenie cca 7 týždňov. V kombinácii s inými prípravkami z našej bylinnej rady je potrebné dodržať časový odstup 5 minút. V kombinácii s inými liekmi je potrebné dodržať časový odstup 30 minút medzi jednotlivými prípravkami.

Upozornenie:
Prípravok je určený pre deti od 10 rokov. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie
Prípravok obsahuje 24% alkoholu. Z dôvodu obsahu alkoholu je vhodné u epileptikov, u osôb s ťažkými poruchami pečene a obličiek, v tehotenstve a pri kojení prekonzultovať užívanie kvapiek s lekárom. 
Prípravok ako celok, ani jeho jednotlivé zložky nemajú žiadne nežiadúce vedľajšie účinky.

Balenie: 50ml

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť