Mineral Drops

0 Hodnotenie
25,66 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 25,66 €
Cena bez DPH 21,38 €
Koncentrované tekuté minerály 237 ml (96 dávok)
 Späť na: Výživové doplnky

Mineral Drops

Vysoký obsah horčíka. Výživový doplnok stravy najmä pre kondičných a vrcholových športovcov.

  • vysoký obsah horčíka – 66 % horčíka v odporučenej dennej dávke
  • obsahuje viac ako 72 iontových minerálov a stopových prvkov
  • čisto prírodný produkt

Mineral Drops je vysoko koncentrovaný prípravok, ktorý obsahuje viac ako 72 iontových minerálov a stopových prvkov, pochádzajúcich zo soľného jazera. Jedná sa o čisto prírodný produkt.

Každú sekundu života sa naše telo spolieha na iontové minerály a stopové prvky, ktoré riadia a vyvolávajú miliardy nepatrných elektrických impulzov. Bez týchto impulzov by v tele nefungoval jediný sval. Nepracoval by nám mozog ani srdce a bunky by neboli schopné osmózy.

Iontové minerály sa tiež podieľajú na regulácii pH hladiny v tele. Hlavnými alkalizujucími minerálami sú horčík, draslík, vápnik, sodík a zinok. Tieto minerály majú schopnosť viazať sa na kyseliny v ľudskom tele, a tak ich neutralizovať. Pokiaľ však ľudské telo z potravy neprijíma dostatočné množstvo týchto minerálov, odoberá si ich potom samo z tkanív a kostí, čo môže viesť napríklad k oslabenie kostí (osteoporóze), strate svalovej hmoty alebo srdcovým ochoreniam. Tiež hormóny, ktoré naše telo produkuje pri stresových reakciách, môžu naše telo pripraviť o tieto cenné minerály a stopové prvky.

Keďže sa jedná o koncentrovaný prípravok, odporučujeme dennú dávku 40 kvapiek rozdeliť do 3 - 5 dávok a vždy nakvapkať najlepšie do 2 - 5 dcl čistej vody.

Odporúčané dávkovanie:

Odporučená denná dávka pre dospelú osobu: 40 kvapiek.
Možno rozdeliť do niekoľkých denných dávok. Počas prvých 3 dní odporučujeme začať s polovičnou dávkou, potom s každým dňom zvýšiť dávku o 5 kvapiek.

Odporučená denná dávka pre deti od 3 rokov: 1 kvapka na 2 kg telesnej váhy.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť