Artrofyt sirup

0 Hodnotenie
10,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 10,90 €
Cena bez DPH 9,08 €
Artrofyt sirup tvorí zmes bylín a navyše veľmi dôležitú stavebnú látku glukosamín, ktorý je základom kĺbových obalov, väzov a chrupaviek. Okrem glukosamínu obsahuje aj chondroitín, ktorý je súčasťou chrupaviek. Artrofyt sirup obsahuje voľnú kyselinu kremičitú, ktorej soli sú dôležitými stavebnými kameňmi spojivových tkanív, napríklad väzov, kostí, chrupaviek, vlasov a nechtov.
 Späť na: Výživové doplnky
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Artrofyt sirup

Zmes bylín na regeneráciu kĺbov s glukosamínom a chondroitínom s prasličkou , konopnica , horčiaky vtáčím , Kozonoha nôh Glukosamín je dôležitá stavebná súčasť telových tkanív , kĺbových obalov , väzov a chrupaviek . Chondroitín je prírodná substancia obsiahnutá v chrupavke . Jeho nedostatok vyvoláva suchosť a bolesť kĺbov . Obe tieto látky v súčinnosti pomáhajú chrániť a regenerovať poškodené chrupavky , opotrebované kĺby , zmierňujú bolesti kĺbov a chrbtice , používa sa ako podporná liečba nádorových ochorení a osteoporózy ( tzv. rednutie kostí ) , pôsobí protizápalovo , pri liečbe artritídy , reumatizmu a dny , ako prevencia poškodenia kĺbov , výrazne znižuje percento svalových zranení .

Zloženie:
Bylinné extrakty z prasličky roľnej , konopnica a horčiaky vtáčieho sú zvolené pre vysoký obsah voľnej kyseliny kremičitej , ktorá ľahko preniká do slizníc a napomáha pri procesoch hojenia. Pôsobí diureticky , čo napomáha vylučovaniu splodín látkovej výmeny . Extrakt z kozonoha nohy zvyšuje vylučovanie solí kyseliny močovej , čo pôsobí pri dne a reumatizme .

Dávkovanie:

3 x denne 1 lyžicu (5ml).

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť