Cran-Urin Brusinky Forte 500ml

0 Hodnotenie
14,69 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 14,69 €
Cena bez DPH 12,24 €
800 mg kanadských brusníc veľkoplodých v tekutej forme
 Späť na: Šťavy a nápoje
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Cran-UrinTM Forte

Cran-UrinTM Forte je rastlinný výživový doplnok z vysoko kvalitného extraktu z kanadských brusníc veľkoplodých (Vaccinium macrocarpon). Brusnice triedy A sú zberané v maximálnom vrchole zrelosti, kedy je obsah najdôležitejsích látok - proanthokyanidínov (PAC) najvyšší. Barny´s Cran-UrinTM Forte je vyrábané patentovanou technológiou CranRichPacTM, ktorá garantuje pomer 40 : 1, čo znamená, že 40 000 mg brusníc je sústredených v 1 000 mg CranRichPAC. Extrakt z brusníc obsahuje prírodné fenolove zlúčeniny (katechín, flavonoidy – proanthokyanidiny, anthokyanidiny, kyselinu fenolovú, anthokyaníny, lignany), ktoré priaznivo pôsobia na organizmus.

Barny´s Cran-Urin Forte tekuté brusnice je štandardizovaný na obsah proanthokyanidínov (PAC) v dennej dávke:

16 mg PAC Eu.Pharm. (2% PAC) = 8 mg PAC BL-DMAC (1% PAC)

    merané metódou Eu.Pharm.         merané metódou BL-DMAC

 

 

Zloženie:

800 mg brusnicového extraktu vyrábaný patentovanou technológiou CranRichPacTM SPX 100

Ďalšie zložky: Čistená voda, konzervačné látky - sorban draselný, disiričatan draselný

 

Dávkovanie:Dospelí užívajú 10ml šťavy 2x za deň. Deti od 3 rokov užívajú polovičnú dávku. Podľa potreby možno dochutiť cukrom alebo pridať do čaju alebo iného nápoja. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na etikete. Po otvorení uchovávajte v chlade a spotrebujte do 1 mesiaca.

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť