Hliva ustricová (pleurotus ostreatus)

0 Hodnotenie
7,20 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 7,20 €
Cena bez DPH 6,00 €
100% čistý prírodný hubový prípravok, prečisťuje a odkysľuje organizmus, stimuluje metabolizmus, upravuje imunitu, reguluje cholesterol a cukor v krvi, má protinádorové účinky, odstraňuje strnulosť šliach a končatín, napomáha pri kožných problémoch, znižuje riziko nádorových ochorení, má silné antivírusové a antibakteriálne účinky.
 Späť na: Hubové prípravky
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

HUBA TRETIEHO MILÉNIA

60 kapsulí á 150 mg

 Zloženie: 1 želatinová kapsula obsahuje čistý prášok sušenej hlivy ustricovej bez akýchkoľvek prímesí, veľmi jemné a šetrné spracovanie húb, bez použitia rozpúšťadiel - čo sa vraj dnes bežne používa !!!  Ručné spracovanie  !

Dávkovanie: 1 kapsulu 3 x denne pred jedlom

Upozornenie:

Nie je náhradou pestrej stravy

Odkladajte mimo dosahu detí

Uschovajte v suchu do 25 °C

Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť