Anión aniónové vložky Denné

0 Hodnotenie
6,95 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 6,95 €
Cena bez DPH 5,79 €
Pôsobia antibakteriálne, neobsahujú chemické ingrediencie - sú obohatené nanotechnológiou o striebro - nemajú vedľajšie účinky , môžu sa používať bez obmedzenia - sú vyrobené z biologicky odbúrateľných látok - sú vzduchopriepustné, preto zabezpečia vysoký komfort pri nosení - zabezpečujú možnosť voľného pohybu - ich používaním sa zvyšuje kvalita života.
 Späť na: Aniónove vložky

Anion vložky denné

Aniónové vložky s preventívnym  účinkom na každodenné použitie, na intímnu hygienu.

 

Káždá žena počas svojho života používa rôzne značky hygienických vložiek, ktoré predstavujú nenahraditeľnú pomôcku v živote ženy. Musia však spĺňať určité kritéria a kvalitu. Je potrebné si uvedomiť, že nesprávne používanie môže zapríčiniť telu určité problémy. Počas menštruácie vzniká veľké množstvo organických substancií v nich obsiahnutých a stávajú sa tak vhodným základom pre rozmnožovanie baktérií a zápachu.

Preto firma Winalite začala využívať neobvyklé vlastnosti aniónov a uviedla do svojich výrobkov aniónovú vrstvu, ktorá v špecifických podmienkach (určitej teplote, vlhkosti a styku s telom) aktivuje intenzívny prívod aniónov ( až do 5800 na 1 cm˛). Počas používania táto vrstva uvolňuje veľké množstvo záporne nabitých iónov, čo účinne eliminuje škodlivé baktérie, nepríjemné zápachy a pritom nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky. Vďaka tomu pôsobí aktívne proti baktériám a proti zápalom.

 

Pôsobia antibakteriálne, neobsahujú chemické ingrediencie

 -   sú obohatené nanotechnológiou o striebro  
 -   nemajú vedľajšie účinky , môžu sa používať bez obmedzenia
 -   sú vyrobené z biologicky odbúrateľných látok
 -   sú vzduchopriepustné, preto zabezpečia vysoký komfort pri nosení
 -   zabezpečujú možnosť voľného pohybu
 -   ich používaním sa zvyšuje kvalita života.

Obsah balenia:  8ks

Dĺžka:  28 cm

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť