Sypaný čaj Vilcacora 75g

0 Hodnotenie
14,95 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 14,95 €
Cena bez DPH 12,46 €
Sypaný čaj Vilcacora 75g Jedným z najcennejších darov „prírodnej lekárne“ je posvätná rastlina Inkov Uncaria tomentosa. Čaj Vilcacora má blahodárny a pozitívny vplyv na imunitný systém. To je jedným z vysvetlení pozitívnych výsledkov získaných pri liečení rôznych infekčných ochorení. - má pozitívne účinky ak sú vyvolané plesňami (napr. kandidózy), parazitmi, ale hlavne rôznymi vírusmi. Zaujímavé sú aj skúsenosti s antimutagénnym účinkom Vilcacory. (Mutagenita znamená schopnosť vytvárať mutácie, ktoré môžu viesť k vzniku nádorov.)
 Späť na: Sypané čaje
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Sypaný čaj Vilcacora 75g

Jedným z najcennejších darov „prírodnej lekárne“ je posvätná rastlina Inkov Uncaria tomentosa. 

Čaj Vilcacora má blahodárny a pozitívny vplyv na imunitný systém. To je jedným z vysvetlení pozitívnych výsledkov získaných pri liečení rôznych infekčných ochorení.

- má pozitívne účinky ak sú vyvolané plesňami (napr. kandidózy), parazitmi, ale hlavne rôznymi vírusmi.

Zaujímavé sú aj skúsenosti s antimutagénnym účinkom Vilcacory. (Mutagenita znamená schopnosť vytvárať mutácie, ktoré môžu viesť k vzniku nádorov.)

- prirodzená obranyschopnosť

- normálny stav kĺbov

Obsah balenia: 75g

Príprava nápoja:

  1. jednu polievkovú lyžicu Vilcacory do jedného litra horúcej vody a cca 15 minút mierne povariť.
  2. jednu polievkovú lyžicu Vilcacory do jedného litra studenej vody a cca 50 minút mierne povariť (účinnejší)

 

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť