Sypaný čaj Sayonara 100g

0 Hodnotenie
5,70 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 5,70 €
Cena bez DPH 4,75 €
Zelený čaj Sayonara - čaj označovaný tiež ako rakovinová brzda 100g. Zelený čaj prechádza najjednoduchším spôsobom spracovania, aby sa uchovala jeho svieža chuť a vôňa a aby v ňom zostalo čo najviac podstatných vlastností čerstvého listu. Miernym naparením alebo zahriatím sa zabráni oxidácií, následkom čoho si listy uchovávajú dôležité prirodzené antioxidanty. K účinným látkam zeleného čaju patria: polyfenoly - antioxidačné činidlá, ktoré spôsobujú zvieravú chuť čaju a jeho jedinečnú vôňu, medzi ne patrí i epigalokatechingalát alebo EGCG, ktorý vyniká svojou vysokou antioxidantčnou účinnosťou.
 Späť na: Sypané čaje

Zelený čaj Sayonara - čaj označovaný tiež ako rakovinová brzda 100g

Zelený čaj prechádza najjednoduchším spôsobom spracovania, aby sa uchovala jeho svieža chuť a vôňa a aby v ňom zostalo čo najviac podstatných vlastností čerstvého listu. Miernym naparením alebo zahriatím sa zabráni oxidácií, následkom čoho si listy uchovávajú dôležité prirodzené antioxidanty.

K účinným látkam zeleného čaju patria:
polyfenoly - antioxidačné činidlá, ktoré spôsobujú zvieravú chuť čaju a jeho jedinečnú vôňu, medzi ne patrí i epigalokatechingalát alebo EGCG, ktorý vyniká svojou vysokou antioxidantčnou účinnosťou.

Mimo iného prispieva ku kardiovaskulárnemu zdraviu, udržuje normálnu hladinu glukózy v krvi, udržuje zdravé srdce, povzbudzuje imunitný systém k vyššej činnosti.

Blahodárne účinky zeleného čaju Sayonara:


- kofeín -  ktorý pomáha zlepšiť koncentráciu a zvyšovať bdelosť
- vitamíny - C, B2, D, K,
- fluoridy - prispievajú k zachovaniu mineralizácie zubov
- mangán - prispieva k ochrane buniek pred oxidativným stresom, k normálnemu energetickému metabolizmu, k udržaniu normálneho stavu kostí, k normálnej tvorbe spojivových tkanív
- draslík - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, svalov, k udržaniu normálneho krvného tlaku; - vápnik - prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, činnosti svalov, je potrebný pre udržanie normálneho stavu kostí a zubov
- železo - prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpaniu, podieľa sa na procesu delenia buniek
- chróm - prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi
- zinok - prispieva a podporuje  normálnej plodnosti, reprodukcii a reprodukčnému vývoju, k normálnemu stavu kostí, vlasov, nechtov, k udržaniu normálneho stavu zraku, k normálnej funkcii imunitného systému

Obsah balenia: 100g

Návod na prípravu: Stačí len zaliať horúcou vodou cca 80°; nie vriacou, usadenina sa však nemusí vyliať, je vhodné ju ešte raz zaliať horúcou vodou. Tento druhý nálev je obľúbený u milovníkov čaju, neobsahuje už žiadny kofeín a má výbornú chuť.

Krajina pôvodu: Japonsko

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť