Sypaný čaj Hannasaki Prim 50g - odburávač tukov

0 Hodnotenie
9,65 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 9,65 €
Cena bez DPH 8,04 €
Sypaný čaj Hannasaki Prim 50g Zmes zeleného a červeného čaju (Pchu-er). HANNASAKI Prim (po novom premenovaný na HANNASAKI Ultraslim prim) je zmes zeleného a polofermentovaného červeného čaje, ktery je účinnější než čaj samotný. Účinky čajov sú všeobecne známé. Červený čaj, tzv. Císarský čajovník (Pchu-er), znásobuje účinky zmesi a obohacuje ich o charakteristickú zemitú arómu.
 Späť na: Sypané čaje

Sypaný čaj Hannasaki Prim 50g 

Zmes zeleného a červeného čaju (Pchu-er).

HANNASAKI Prim (po novom premenovaný na HANNASAKI Ultraslim prim) je zmes zeleného a polofermentovaného červeného čaje, ktery je účinnější než čaj samotný. Účinky čajov sú všeobecne známé. Červený čaj, tzv. Císarský čajovník (Pchu-er), znásobuje účinky zmesi a obohacuje ich o charakteristickú zemitú arómu.

Čaj Hannasaki :

- kontroluje telesnú hmotnosť
- pôsobí ako antioxidant
- udržuje normálnu hladinu cholesterolu a hladinu glukózy v krvi
- podporuje metabolizmus,koncentraciu a kvalitní spánok
- pôsobí na činnosť srdca a obehového systému
- povzbuzuje psychickú a fyzickú stimuláciu
- pôsobí na normálny stav kostí a pokožky

Obsah balení:

50g  + plastová lyžička

Návod na prípravu:


- cca. polovicu priloženej lyžičky nasypeme do hrnčeka
- zalejeme horúcou, ne však vriacou vodou (cca 80°C)
- čaj netreba zcediť
- po vypití je možné zaliať usadeninu ešte raz - vznikne čaj jemnejšej chuti, avšak stále s vysokým obsahom účinných látok

 

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť