Kukicha upokojujúci čaj 85g

0 Hodnotenie
5,15 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 5,15 €
Cena bez DPH 4,29 €
Čaj vyrobený zo stoniek a vetvičiek z čajovníka. Najpopulárnejší japonský čaj, známy pre svoj nízky obsah kofeínu, preto ho môžu piť aj deti a tehotné ženy.
 Späť na: Sypané čaje
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Kukicha čaj -ukľudnujúci čaj

Zloženie: 100% pražený japonský čaj 

Popis:
Tento čaj sa pestuje na plantážach ekologickym spôsobom
Čaj vyrobený zo stoniek a vetvičiek z čajovníka. Najpopulárnejší japonský čaj, známy pre svoj nízky obsah kofeínu, preto ho môžu piť aj deti a tehotné ženy. 

Kukicha má alkalizujúci efekt (posilňuje krv), a preto nás posilní a osvieži, keď sme unavení. Môže uvoľniť nevoľnosť a gastritídu. Kukicha je dobrým denným nápojom pre osoby, ktoré trpia zápalom ľadvín, infekciami močového mechúra, neurasténiou, chorobami srdca, zažívacími problémami a všeobecnou únavou. 

Príprava: 3 polievkové lyžice čaju nasypeme do 1 litra studenej vody, privedieme do varu a necháme 3-5 minút povariť.

Obsah: 85g

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť