Horká tekvička čaj 150g

0 Hodnotenie
8,35 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 8,35 €
Cena bez DPH 6,96 €
Horká tekvička čaj 150g. Tento čaj napomáha k tvorbu a vylučovanie inzulínu, dopomáha znižovať zvýšené hladiny cukru. Hlavnou úlohou je obsah polypeptidov s účinkami podobnými inzulínu, tzv "rastlinný inzulín".
 Späť na: Sypané čaje
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Horká tekvička čaj 150g

Tento čaj napomáha k tvorbu a vylučovanie inzulínu, dopomáha znižovať zvýšené hladiny cukru. Hlavnou úlohou je obsah polypeptidov s účinkami podobnými inzulínu, tzv  "rastlinný inzulín".

Stimuluje imunitný systém, obzvlášť vnútrobunkovú (Th1) imunitu, čím zabraňuje replikácii vírusov a vnútrobunkových patogénov.

Odporúča sa v podpornej liečbe pri vírusových infekcií: opar na perách, herpes, hepatitída, EBV, CMV, HIV.

Stimuláciou vnútrobunkovej imunity (NK-buniek) podporuje deštrukciu rakovinových buniek.


PrípravaČajovú lyžičku (1,5g) zaliať 2,5 dl vriacej vody, vylúhovať 15 minút, čaj sa pije teplý, najlepši po jedle alebo medzi jedlami. 

Užívanie: y 1-3 šálky čaju denne.

Upozornenie:  Čaj nesmú konzumovať deti, budúce mamičky, tehotné a dojčiace ženy.

Obsah: 
150g

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť