Bio Sencha zelený čaj 85g

0 Hodnotenie
7,98 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 7,98 €
Cena bez DPH 6,65 €
Bio Sencha zelený čaj 85g Japonský čaj najrozšírenejší(v BIO kvalite) predstavuje cca 80 % produkcie čaju v tejto krajine. Má skvelú osviežujúcu vôňu so štipkou horkosti v plnej sladkej chuti. Dopomáha tráveniu a zrýchľuje metabolizmus.Čaj Sencha je prvotriedny japonský zelený čaj najvyššej kvality, vyrobený z prvých,a najdokonalejších lístkov čajovníku na začiatku sezóny. Zber prebieha v dobe, keď majú lístky najcharakterisickejšiu vôňu a chuť, následne len krátko prejdú sparovacím procesom a nakoniec sú dôkladne usušené. Seencha takto získava svoju špeciálnu smaragdovú farbu. Zelený čaj je vhodný tiež na prípravu ľadového čaju.
 Späť na: Sypané čaje
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Bio Sencha zelený čaj 85g

Japonský čaj najrozšírenejší(v BIO kvalite) predstavuje cca 80 % produkcie čaju v tejto krajine. Má skvelú osviežujúcu vôňu so štipkou horkosti v plnej sladkej chuti. Dopomáha tráveniu a zrýchľuje metabolizmus.Čaj Sencha je prvotriedny japonský zelený čaj najvyššej kvality, vyrobený z prvých,a najdokonalejších lístkov čajovníku na začiatku sezóny. Zber prebieha v dobe, keď majú lístky najcharakterisickejšiu vôňu a chuť, následne len krátko prejdú sparovacím procesom a nakoniec sú dôkladne usušené. Seencha takto získava svoju špeciálnu smaragdovú farbu. Zelený čaj je vhodný tiež na prípravu ľadového čaju.

Návod na prípravu:

1.Zelený čaj zalejte vodou o teplote 70-80 ° C ,  1 čajovú lyžičku na 1,5-2dl.

2. Pre prípravu čaju v kanvici pridajte 1 lyžičku navyše.

3.Doba vylúhovania 2-3 minúty (pod pokrývkou), potom preceďte.


Obsah balenia: 85g

Krajina pôvodu: Originál Japonský

Výrobca: MITOKU

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť