Bio Matcha Tea 30g

0 Hodnotenie
9,95 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 9,95 €
Cena bez DPH 8,29 €
Bio Matcha Tea 30g. Matcha je kvalitný práškový zelený čaj.Tento čaj Matcha môžete popíjať aj v období, kedy potrebujete nadobúdnuť novú energiu. Čaj obsahuje nadmerné množstvo antioxidantov. Čaj je vhodný pri meditáciach a v období, kedy sa potrebujeme sústrediť a zároveň zostať pokojný. Za matcha čajom sa skrývajú účinky ktoré dopomáhaju k spaľovaniu tukov. Zber a pestovanie samotného čaju je veľmi náročne.
 Späť na: Sypané čaje
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Bio Matcha Tea  30g

Kvalita čaju Bio Matcha gourment quality

Matcha je kvalitný práškový zelený čaj.Tento čaj Matcha môžete popíjať aj v období, kedy potrebujete nadobúdnuť novú energiu. Čaj obsahuje nadmerné množstvo antioxidantov. Čaj je vhodný pri meditáciach a v období, kedy sa potrebujeme sústrediť a zároveň zostať pokojný. Za matcha čajom sa skrývajú účinky ktoré dopomáhaju k spaľovaniu tukov. Zber a pestovanie samotného čaju je veľmi náročne.

Spôsob výroby čajov Matcha je jeden z najnáročnejších na celom svete. Plantáž sa zatieni veľkými plachtami na 4 týždne pred zberom, aby sa zabránilo slnečnému žiareniu až o 90%, čajovníky nahrádzaju stratu svetla zvýšením obsahu chlorofylu v listoch.Tie najlepšie, ručne zbierané čajové listy sa následne sparia, vysušia a narežú sa, aby sa odstránili stonky a žilky. Nakoniec sa čajové listy  melú na žulových kameňoch, ako už bolo spomínané v úvode.

Chuť čaju

Bio Matcha Ceremony je jemnej, mierne sladkej chuti. Chuť čaju je s minimálnym náznakom trpkosti. Sladká chuť je zpôsobená aminokyselinou L-theaninom. L-theanin ktorá má prospešné ukľudňujúce účinky. 

Farba čaju

Bio Matcha Ceremony má zelenú až žltozelenú  farbu. Žlto zelená farba je spôsobená množstvom chlorofylu, ktorý má silné antioxidačné účinky. Sýta zelená farba je výsledkom zberu čaju .

Príprava: 1/2 lyžičky (cca. 2,5 g) sa rozpustí v 250 ml vriacej vody a následne sa ochladí . Miešajte po dobu cca. 15 sekúnd

Obsah: 30g

Krajina pôvodu: Japonsko

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť