Bio Hojicha 56.7g

0 Hodnotenie
5,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 5,50 €
Cena bez DPH 4,58 €
Bio Hojicha 56.7g Pražený japonský čaj Hojicha vzniká opražením čajových lístkov. Vynikajúca karamelovo sladkastá chuť a delikátna vôňa čerstvo upečeného chleba.Množstvo kofeínu je len minimálne a možno ho popíjať aj pred spaním. Pre deti, tehotné a dojčiace ženy je vhodný v omedzenom množstve.
 Späť na: Sypané čaje
Doprava Expres kuriér za 4,90 €

Bio Hojicha 56.7g 

Pražený japonský čaj Hojicha vzniká opražením čajových lístkov. Vynikajúca karamelovo sladkastá chuť a delikátna vôňa čerstvo upečeného chleba.Množstvo kofeínu je len minimálne a možno ho popíjať aj pred spaním. Pre deti, tehotné a dojčiace ženy je vhodný v omedzenom množstve.

Návod na prípravu:

Vo vopred vyhriatej kanvici zalejte asi 8 g čaju 350 ml horúcej vody o teplote 90 ° C a lúhujeme 2 min. Následne scedíme.

Pri príprave ďalších nálevov potom použite vodu s teplotou 95 ° C a predĺžte dobu lúhovania o 15 - 30 s

V lete Vás osvieži čaj vychladený!

Obsah balenia: 56,7g

Krajina pôvodu: Japonsko MITOKU

Upozornenie

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť