Ajurvédsky čaj SHATAWARI – Onkologická terapia

0 Hodnotenie
5,56 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 5,56 €
Cena bez DPH 4,63 €
Podporný čaj pri onkologickej liečbe. Pri užívaní obmedzuje nekontrolovaný rast buniek a priaznivo pôsobí na ochranu telesných tkanív. Dodáva odolnosť organizmu v priebehu liečby chemoterapiou a poskytuje k regenerácii síl po jej skončení v období rekonvalescencie. Podporuje odstraňovať cysty a zdurené uzliny. Pôsobí ako prevencia proti nádorovým ochoreniam a znižuje možnosť vzniku leukémie.
 Späť na: Ayurvédske čaje

SHATAWARI - Onkologická terapia

- podporný čaj pri onkologickej liečbe.

- pri užívaní obmedzuje nekontrolovaný rast buniek a priaznivo pôsobí na ochranu telesných tkanív.

- dodáva odolnosť organizmu v priebehu liečby chemoterapiou a poskytuje k regenerácii síl po jej skončení v období rekonvalescencie.

- podporuje odstraňovať cysty a zdurené uzliny.

- pôsobí ako prevencia proti nádorovým ochoreniam a znižuje možnosť vzniku leukémie.

Príprava:

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte minimálne
10 minút vylúhovať. Pre zosilnenie účinku povarte rovnaké množstvo zmesi 2-3 minúty bez nutnosti ďalšieho lúhovania.

Odporúčané dávkovanie: 3-4 šálky za deň

Zloženie:

withania somnifera, pupkovník ázijský, plumbago zeylenica, terminalia chebula, andrographis paniculata, terminalia bellerica, sladké drievko hladkoplodé, asparagus racemosus, bazalka svätá

Upozornenie:

Čaj nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Hmotnosť: 100 g ± 5%

Upozornenie:

Čaj nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

 

Upozornenie:

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť