Kokosový olej panenský 500ml BIO Cocomi

0 Hodnotenie
9,50 €
7,99 €
Modifikátor ceny variantu
Pôvodná cena s DPH 9,50 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena 7,99 €
Panenský kokosový olej zn.Cocomi je 100% prírodný voňavý olej získaný z čerstvej dužiny zrelých, ručne zbieraných BIO kokosových orechov. Olej je balený v recyklovateľných sklenených pohároch. V porovnaní s plastovými obalmi je týmto zabránené možnej kontaminácii oleja chemikáliami z plastov. Na rozdiel od iných rastlinných olejov je veľmi stabilný aj pri vysokých teplotách. Kokosový olej ako potravina Kokosový olej má veľmi lahodnú chuť.
 Späť na: Akcia

Kokosový olej panenský 500ml BIO 


Popis: Panenský kokosový olej zn.Cocomi je 100% prírodný voňavý olej získaný z čerstvej dužiny zrelých, ručne zbieraných BIO kokosových orechov. 
 
Olej je balený v recyklovateľných sklenených pohároch. V porovnaní s plastovými obalmi je týmto zabránené možnej kontaminácii oleja chemikáliami z plastov.
 
Na rozdiel od iných rastlinných olejov je veľmi stabilný aj pri vysokých teplotách.
 
Kokosový olej ako potravina Kokosový olej má veľmi lahodnú chuť.
 
Kokosový olej bylinkári odporúčajú užívať aj vnútorne, ak máte:
 

  • vysoký cholesterol
  • problém s trávením trávenie
  • poruchy štítnej žľazy
  • srdcovocievnych ochoreniach,
  • žalúdočné vredy,
  • podvýživu,
  • hypoglykemiu

 
Kokosový olej prirodzene neobsahuje cholesterol
 
Olej je vhodný pre studenú kuchyňu na prípravu rôznych nátierok, dezertov atď. Keďže je olej tepelne veľmi stabilný, je vhodný aj na vyprážanie a pečenie. Dodáva jedlám príjemnú exotickú chuť a vôňu. (Odporúča sa olej nezahrievať nad 180 °C). Pri teplote +25 °C sa olej stáva kvapalným, inak má tuhé skupenstvo.            
 
Starostlivosť o pleť a vlasy
Vďaka svojim vlastnostiam je kokosový olej jedinečný pri starostlivosti o pokožku a vlasy. Olej sa odporúča pre všetky typy pokožky vrátane suchej a citlivej. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film. Pokožku zvláčňuje, zjemňuje a zároveň chráni pred rôznymi vonkajšími vplyvmi.
 
Výborný je aj ako masážny olej s jemnou vôňou alebo ako telové mlieko. Keďže pôsobí antibakteriálne, môže sa používať aj po holení, pri starostlivosti o pery a zuby a pri uštipnutí hmyzom.
 
Hodí sa aj ako olej po opaľovaní alebo ako kúpeľový olej. Ak má problém niekto problém s plesňami, mykózami, môže použiť tento skvelý olej.
 
Je výborný aj v starostlivosti o vlasy.
 
Dajú sa z neho robiť rôzne vlasové zábaly, ale môže sa aj vtierať do vlasových korienkov alebo suchých a poškodených vlasov.
 
Zloženie: Panenský kokosový olej BIO

Obsah: 500ml

Krajina pôvodu: Sri Lanka

Položiek v krabici: 6ks

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť