Rakytníková šťava 250ml BIO 100%

0 Hodnotenie
2,49 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 2,49 €
Cena bez DPH 2,08 €
Rakytníková 100% BIO šťava 250ml
 Späť na: Akcia

Rakytníková 100% BIO šťava 250ml

100% rakytníková šťava v kvalite BIO, lisovaná za studena, neriedená, bez konzervačných látok, pridaného cukru a farbív. Rakytník je výnimočne bohatý na vitamín C, organické kyseliny, flavonoidy, a ďalšie zdraviu prospešné látky. Zvyšuje imunitu organizmu. Prírodný multivitamín a životabudič

Rakytník rešetliakový (lat. Hippophae rhamnoides L.), niekedy nazývaný aj citrónovník severu,podporuje životnú energiu v období zvýšenej telesnej alebo duševnej záťaže v zamestnaní, škole alebo v športe. Rakytník je už dlhé storočia považovaný za veľmi dôležitý prvok tradičnej medicíny. 

Doporučené dávkovanie: 100ml denne

Zloženie: 100% *rakytníková šťava (nie z koncentrátu) 

Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Objem: 250ml

Krajina pôvodu: Arménsko

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.